Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretsiz Blog Tarzı Siteler
#1
Paravan blog oluşturmak veya biraz değişiklik yapmak istiyorsanız bu siteleri kullanarak kendinize ücretsiz blog açabilirsiniz. İşte Blogger dışında en iyi ücretsiz 7 blog açma sitesi:

blogging_thumb6.jpg?imgmax=800


1. Wordpress- http://wordpress.com/
Blogger’dan sonra dünyanın en popüler ücretsiz blog açma sitesi. Türkçe dil desteği, hızlı bir şekilde multimedya öğeleri ekleme, birden fazla yazar ekleme, Aksimet eklentisi sayesinde spam yorumları filtreleme, 210’adn fazla tema seçeneği ve istatistik deteği ile kaliteli bir servis.

2. Tumblr- https://www.tumblr.com/
Son yıllarda hızla yaygınlaşan ve kullanım oranı artan ücretsiz blog açma sitesi olan Tumblr, zahmetsizce dilediğinizi paylaşmanızı sağlar. Tarayıcınızdan, telefonunuzdan, masa üstünden, e-postandan veya mümkün olan her yerden metin, fotoğraf, alıntı, bağlantı, müzik ve video gönderebilirsiniz. Renklerden, kullandığınız temanın HTML kodlarına kadar her şeyi kişiselleştirebilirsiniz.

3. LiveJournal- http://www.livejournal.com/
LİveJournal kullanırken bir blogdan daha çok sosyal ağ kullanıyormuş hissine kapılacaksınız. Kullanıcı dostu bir blog platformu olan LİveJournal’da kendi ağınızı kuabilir, anketlere katılabilir, diğer LİveJournal kullanıcılrıyla etkileşim içinde olabilirsiniz.

4. Weebly- http://www.weebly.com/?lang=tr
Weebly’de sürükle bırak yöntemiyle kolayca kendi blogunuzu oluşturabilirsiniz. Yüzlerce profesyonel tema, fotoğraf galerisi ve slayt gösterisi oluşturma, multimedya öğeleri ekleme, ImagePerfect resim editörü ve istatistik desteğiyle öne çıkan ücretsiz blog açma sitelerinden biri.

5. Webs -http://www.webs.com/
Webs’te aynı Weebly’de olduğu gibi sürükle bırak arayüzüne sahip bir blog açma sitesi. Basit kullanımı sayesinde kolayca forum, fotoğraf galerisi, video ve daha pek çok şey ekleyebilirsiniz.

6. Blog- http://blog.com/
2005’ten beri hizmet veren Wordpress tabanlı bir blog açma sitesi. En cazip tarafı isminiz.blog.com şeklinde bir adrese sahip olmanız. Birden fazla yazar ekleme, 100’den fazla tema seçeneği, multimedya desteği ve arama motoru dostu olma gibi özellikleriyle öne çıkan bir sevis.

7. Blogcu- http://www.blogcu.com/
Son olarak bir de Türkçe blog açma sitesi tanıtmak istiyorum. Türkiye’de dahsa önce pek çok blog oluşturma sitesi girişimine şahit olduk ama en tutanı ve en başrılı olanı Blogcu oldu. 2005’ten bu yana yayında olan site son yıllarda bünyesindeki bloglara eklediği reklamlar yüzünden ciddi kullanıcı kaybı yaşadı.

alıntı
f8r22tkp.png
Ara
Cevapla
#2
blog ile ilgilenenler için özellikle güzel konu olmuş..teşekkürler
       ap9vdgz2.png
                          Önemli Konular
Önemli Konuları Renklendirme
Siteye Duyuru Yapma


                                               
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping