Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karadayı Dizisini Öne Çıkartmak İçin Yapılan Büyük Hata
karadayi-dizisini-one-cikartmak-icin-yap...00_400.jpg

Takvim Gazetesi'nin Bergüzar Korel'le ilgili yaptığı "İyilik Hakim" başlıklı haberinde geçen yardım konusunun haberde geçtiği gibi olmadığı ortaya çıktı. Konuya açıklık getiren Bergüzar Korel Twitter hesabından attığı "Tamamiyle yardim etmek adina rt yaptigim bir msjdan TAKVİM gazetesi bir hbr yapmis.Aileye yardım göndermedim.Sadece rt yaptim" şeklindeki tivitle konuya açıklık getirdi.
Takvim gazetesindeki haberde"Karadayı'nın 'Hakime Hanım'ı Bergüzar Korel, amansız hastalığın pençesine düşen 2 kardeşin imdadına koştu" şeklinde ifade kullanılmıştı. Hasta kardeşlerin babası"böyle bir yardım yok" deyince gözler oyuncu Bergüzar Korel'e çevrildi. Korel, yaptığı açıklama ile konu açıklığa kavuştu.

Takvim'in haberinde Bergüzar Korel'in Aydın'da yaşayan ve dehşetli bir deri hastalığına yakalanan iki gence yardımda bulunduğu ve gençlerin tüm ihtiyaçlarını karşıladığı ifade ediliyordu.

Olayın ortaya çıkması Bergüzar Korel'i konu ile ilgili açıklama yapma zorunluluğunu doğurunca güzel oyuncu konuya açıklık getirmiş oldu.

sondakika.com
f8r22tkp.png
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping