Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etkili İngilizce Eğitimi
el8tqo.jpg

AEC Dil Kursları, dil öğrenimindeki fikir karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve değişkenliğin yol açtığı etmenleri aradan çıkarmak üzere bir ingilizce eğitim programı sunarak yabancı dil öğrenmek isteyenlere programlı çalışmayı göstermek istemektedir.

İlk başta tercih ettiği sektör mensuplarının etkilerine dair yapılacak programların akışı, taleplerini olumlu tepkiler alan AEC İngilizce Dil Okulları, emin adımlarla ilerlediği yolda alakalı kurumların yabancı dil eğitiminde kurumsal ve belgeli bir firma olma seviyesine gelmiştir.

Öğretim amaçlı sürdürdüğü kurumda farklı alanlarında ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, bireye özel dersler yahut en fazla beş kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC İngilizce Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim durumundaki kişilere enson düzende yeni bir lisan bilgilerini en iyi şekilde başarıya ulaşmasını sağlamak amacıyla öğrenmeleri gereken her şeyi aktarmaya devam etmektedir.

İngilizce eğitim süresince alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarının temel etkenin öğretim görevlisi olduğunun farkında olan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve içten bir tutum izlemektedir. Kurumlara ve şahıslara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan Avitaion English Center Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Avitaion English Center Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve bunun yanında ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği ingilzice eğitimlerin kalite ve sağlamlığını belgelendirmiş ve Kurumsal İngilizce sektöründeki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispatlamıştır.
dilokullari, proud to be a member of DestekForumu since May 2013.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping