Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cephe Paneli Alanında Önde Gelen Türkiye Firması
2cii3c4.jpg

Bina çatıları yağmur ve fırtına gibi doğal şartlara karşı etkin bir kalkan sağlamak amacıyla yapılarda kullanılmakta olan aynı anda iklim durumu ve ya yapının mimarisiyle çeşitlilik gösterebilen estetiklik uyumu yakalamak için kaplama örtüleridir.

Taşıyıcı sistemlerine, çatılar, eğimlerine ve örtme malzemesine göre farklılık göstermektedir. Çatı kapatma malzemesi su, ısı ve ses geçmesini engellemesi, ekonomik, estetik ve kaliteli olmalı aynı zamanda inşaayı dışarıda ki etkenlerden güvenli bir şekilde korumalı ve yerine getirebilmelidir. Tavan sistemlerinde en fazla tercih edilen kapatma malzemeleri dış ve iç metal levha ile yalıtım çekirdeğinden oluşan sandwiç panellerdir. Sandviç paneller, ülkemizde son günlerde sosyal ve sanayi yapıları, şantiye yapıları,depolar ve fabrikalar vb. gibi birçok yapının cephe, çatı,iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama ekipmanı olarak kullanılabilir.
Sandviç paneller seri üretimden sonra montaj imkanı, yüksek taşıma kapasitesi ve hafif konstrüksiyona ek olarak yüksek yalıtım nitelikleri ile inşaalarda ki tercihlerde ön plana çıkmaktadır.

Çatı paneli endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, hayatı basitleştiren ve rahat bir hale getiren, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su ve ses izolasyonu yangın tedbiri sağlamaktadır. Estetik, ekonomik ve kaliteli olabilmesi aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirir. Sandviç cephe panelleri ülkemizde son zamanlarda sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi birden fazla inşaanın iç bölme, soğuk hava ve cephe koruma malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Assan Panel cephe kaplama malzemeleri alanında Türkiye'nin öncü firmalarındandır.
dilokullari, proud to be a member of DestekForumu since May 2013.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping