Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google'ın tüm ülkelerin tüm sokaklarını detaylıca görüntülemeyi hedeflediği son derec
#1
google-google-maps-e-katki-yapanlari-odu...05x290.png
Google'ın tüm ülkelerin tüm sokaklarını detaylıca görüntülemeyi hedeflediği son derece gelişmiş harita uygulaması Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. Maps, bu senenin ilk zamanlarında uygulamanın kullanıcıları ve uygulama arasındaki yakınlığı oldukça arttıracak bir özelliği kullanıcılarına sunmuştu. "Local Guides" (Yerel Rehber) isimli bu özellik, Google Maps'te bulunan bir bölgede yaşayan insanların o bölge hakkındaki görüşlerini bildirdikleri ve bölgeyi tanıttıkları bir özellik. Bu tanıtımlar ve yorumlamaların Google Maps tarafından resmi olarak paylaşılması için yapılan yorum, en az 50 beğeni almalı.

nexus2cee_030cf19d-ff4b-49cf-8fe4-c6b507...68x420.jpg

Her eklenilen ve beğeni alan tanıtım sayesinde Google hesabından seviye kazanan kullanıcılar, bugün Google'ın duyurduğu yeni bir güncelleme sistemiyle birlikte tecrübelerini daha yararlı bir şekilde kullanabilecek. İlk seviyelerde kullanıcılar, Google bazı hizmetlerinde çeşitli indirimler veya hizmetlere erişim hakkı kazanacaklar. Artan seviyerlerde ise kullanıcılar, 1TB Google Drive hizmetigibi hizmetlere ücretsiz sahip olabilecekler.

Bu uygulamayla kullanıcılarına daha iyi tanıtım hizmeti sunmayı planlayan Google Maps'in, zahmet edip yorumlarını yazanları ödüllendirmeyi ihmal etmemesi oldukça güzel.

Kaynak: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
f8r22tkp.png
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi