Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Notify Uygulaması Yayınlandı
facebook-notify-uygulamasi-yayinlandi.jpg
Facebook, her geçen gün bir yenilik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle Messenger ekosistemindeki çalışmalarıyla dikkat çeken firma, bu defa da kullanıcıların 1 numaralı haber kaynağı olmayı hedefliyor. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Facebook Notify uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunuldu.
1447318429_facebook-notify.jpg
Facebook Notify Uygulaması Yayınlandı
Facebook Notify uygulaması, şu anda mobil işletim sistemli cihazlar için hazırlanan haber besleme kaynağı işlevi gören uygulamalardan biri olacak.  Teorik olarak diğer uygulamalardan çok farklı olmasa da Facebook, kendi ekosistemine de dahil edeceği bu uygulama ile sosyal haberleşme gibi yeni bir tema üzerinde çalışıyor.
Uygulama son derece basit bir kullanıma sahip, haber türleri kısmından ilgili haber konularınızı seçmeniz yeterli. Sonrasında ise Facebook Notify uygulaması iOS işletim sistemli cihazların kilit ekranında düzenli olarak seçtiğiniz kategorilerdeki haberlerden derlemeler yaparak sizlere sunuyor.
Şu anda sadece iOS için yayınlanmış olan uygulama, ilk etapta Amerika bölgesi için kullanıma sunuldu. İlerleyen süreçte ise bütün dünyada kullanıma sunulması bekleniyor.
teknolojioku.com
image.php?u=1711&dateline=1411314598&type=profilesampiyoon-gs2.gif

Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping