Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram’a embed özelliği geldi
Yeni eklenen video özelliğiyle beraber popüleritesi daha da artan Instagram‘ın durmaya niyeti yok.Instagram en başından beri mobil odaklı bir uygulama olsa da son eklenen Embed özelliği ile bu durumu yavaş yavaş değiştireceğe benziyor. Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre bundan böyle sosyal ağ kullanıcıları HTML kodları aracılığıyla fotoğraflarını web siteleri üzerinden paylaşabilecekler.

Bilindiği üzere Instagram piyasaya ilk kez girdiği dönemlerde kullanıcılar tarafından paylaşılan fotoğraflar sadece Instagram uygulaması yüklü olan mobil cihazlar üzerinden görüntülenebiliyordu. Son zamanlarda gelen ortak profil özelliği sayesinde web sitesi aracılığıyla da fotoğraflara ulaşabilen kullanıcılar artık son eklenen embed özelliği ile Instagram’da paylaşılan fotoğrafları kendi web sitelerinde de paylaşabilecek imkanı buldular.

Nasıl paylaşacağız gibi soruları duyar gibiyim bu yüzden kısaca bir anlatım yapalım.

Adım 1
Embed ile eklemek istediğiniz fotoğrafı seçip aşağıda belirtildiği gibi kırmızı kutucuk içine alınan butuna basıp 2. adıma geçelim.

instagram-embed-ad%C4%B1m-1.png

Adım 2
Yukarıda belirtilen işlemi yaptıktan sonra açılan penceredeki kodu kopyalayıp sitenizde paylaşmak istediğiniz bölüme yapıştırmanız yeterli olacaktır.

instagram-embed-ad%C4%B1m-2.png

b
urdanogren.net
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping