• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 9 Oy - Ortalama: 3.33
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    [Bilgi] MSN Search - Bing'e Site Eklemek - Kayıt Yaptırmak + Resimli Anlatım

RanT

Konu Sayısı : 53

Rep Puanı: 0

Teşekkürler: 0
    0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
    [Bilgi] MSN Search - Bing'e Site Eklemek - Kayıt Yaptırmak + Resimli Anlatım
    Kısaca bir açıklama yapmadan geçemicem;Bidiğiniz gibi MSN search artık yerine yeni bot sistemi olan yani arama motoru olan Bing'e bıraktı sonuçta her ikiside Microsoft’un sitesi,bunun bilmiyen yoktur sanırım,nese konuyu dağıtmadan hemen anlatıma başlıyorum.

ön izleme :
    37292078119709214454.jpg

MSN search-Bing'e Web sitenizi eklemek için Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. tıklayınız.

Makale-Not Ek Not :
    MSNBot sitenizdeki diğer sayfaları bulmak için giriş sayfanızdaki linkleri izleyeceğinden, tüm sayfalarınızı tek tek eklemenize gerek yoktur.!
    Ancak şunu da ifade etmeliyim ki, Live Search; Sayfa taramalarında, arama motoruna eklenme süresinde ve tarama sıklığında henüz google kadar başarılı olunmadığı bir gerçektir.

Diğer bir anlatımında ise;
    Google'ya web sitenizi eklemek için Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. tıklayınız..

anlatım: xpserkan
    kaynak: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
    Rhh05, proud to be a member of DestekForumu since Jul 2013.
    (Son Düzenleme: 08-05-2013, 10:48 PM, Düzenleyen: RanT.)
    08-05-2013, 10:47 PM

Root

<font color=red> Admin

Konu Sayısı : 1,343

Rep Puanı: 5

Teşekkürler: 0
    0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
    RE: [Bilgi] MSN Search - Bing'e Site Eklemek - Kayıt Yaptırmak + Resimli Anlatım
    faydalı bilgi için teşekkürler
    f8r22tkp.png
    10-02-2013, 12:26 AM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

10tl.net Destek Forumu -