Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blogcu Haber,Video,Müzik,Film Teması
#1
utopyam_134778624260.jpg

NEDEN HABER24 ŞABLONU KULLANMALIYIM?

1- Diğer şablon siteleri genelde Template sitelerinden aldıkları temaları blogcuya uyarlar ve telif hakları nedeniyle bu temaları kullandığınızda, tasarımcıları at linkleri silemezsiniz veya silerseniz suçlu duruma düşersiniz. Oysa Haber24 şablonlarını blogcu tabanı üzerinde orjinal olarak hazırlıyoruz ve Haber24 olarak sizi rahatsız etmesi halinde, tasarım üzerinde bulunan linkimizin silinmesine izin veriyoruz. Böylece kimse tasarımınızda hak iddia edemez.

2- Haber24 olarak blogcu.com tabanlı bloglarınız için hazırladığımız şablonlarda, gerçekten blogunu içinde arma yapan orjinal arama motorları kullanılmaktadır. Oysa diğer şablon sitelerinin çoğu hazırladıkları şablonlarda, kendilerine gelir sağlayan google adsense arama motorları kullanmaktadırlar ve bunun ziyaretçilerinize faydası da yoktur çünkü blogunuzda değil webte arama yaparlar...

3- Blogunuz için hazırladığımız şablonlarda, Blogcu.Com dışındaki diğer kaynaklarda host edilen ve ulaşılamaması halinde kullandığınız tasarımın çökmesine veya bozlmasına sebep olacak herhangi bir resim veya script bulunmamaktadır. Yani Tasarımınız Blogcu.Com sunucuları çalıştığı müddetçe güvenli durumdadır...

4- İleride blogcu.com yönetimi tarafından bir düzenleme yapılırmı bilemeyiz ama en azından şimdilik blogcu.com orjinal blog şablonlarında bile sayfa numaralandırma eklentisi sadece ziyaretçilerinize blog anasayfalarında gezinme imkanı sağlamaktadırlar. Örneğin ziyaretçi anasayfada değilde kategori sayfasında bile olsa 6 numaralı sayfa butonuna tıkladığında kategorinin değil, blogun 6. sayfasına gitmektedir. Oysa Haber24 şablonlarında sayfa numaralandırma eklentisi, ziyaretçilerinizi anasayfada ise blog sayfalarında, arama yapmış ise, arama sonuçlarında, herhangi bir kategoriye tıklamışsa eğer, o kategorinin sayfalarında dolaştırır.

Ekledğim RESİMLERİM NEDEN GÖRÜNMÜYOR?

Bu sorunuzun cevabını aşağıdaki resmi inceleyerek bulabilirsiniz...

b55810b8787fb7bffebc064d8e5d7f9b_1345889202.jpg

ŞABLONDA BULUNAN LİNK EKLE KISIMLARINI NASIL DÜZENLERİM?

Panelinizin şablon düzenle kısmına girin ve kodların arasında CTRL+F yardımıyla kodların arasında link ekle yazısını arayın ve sonra link ekle ve linkin url adresi yazıları yerine gelmesi gerekenleri yazıp kaydedin... Aşağıdaki resimi inceleyerek daha kolay sonuca varabilirsiniz...ŞABLON KODLARINI BLOGUMA NASIL YÜKLERİM?

Panelinizden öncelikle blogcunun orjinal şablonlarından birini seçmeli ve blogunuza uygulamalısınız. Daha sonra şablon düzenle kısmına tıkladığınızda kodları yükleyeceğiniz kaynak kutusu açılacaktır.

b2b9344518efcc864c0ff9bbc3f33923_1345890681.jpg

alıntı
kaynak: http://utopyam.blogcu.com/blogcu-haber-video-muzik-film-temasi/12970934
f8r22tkp.png
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping